Black

BLACK JACK Urban Team

Data urodzenia: 22.07.2013

Umaszczenie: wilczaste

Ojciec: YONATHAN Temperton

Matka: Bjork Liquido

REPRODUKTOR FCI

BH, AD, IPO3, Fpr1, Testy psychiczne 15/15, Polska Licencja Hodowlana, HD A, ED 0/0, DNA, wyróżnienie na testach klubowych:  Jarocin  2016,

Black Jack trafił do naszego domu jako dwumiesięczna jasno-szara puchowa kuleczka, z której wyrósł wspaniały pies o pięknym i rzadko spotykanym u długowłosych owczarków niemieckich wilczastym umaszczeniu ale przede wszystkim o wspaniałych popędach do pracy i niespożytej wręcz energii. Black jest po prostu tytanem pracy. Zwykły spacer mu nie wystarczy.  Warto wspomnieć, że w jego żyłach płynie krew Mistrza Świata WUSV 2010  Como vom Bonauer Wald.  Razem z Blackiem trenujemy sport IPO. Mamy za sobą już udział w kilku egzaminach w Niemczech jak i pierwsze doświadczenia w zawodach sportowych. Jest to bardzo ciężka praca wymagająca wiele od obydwu stron. Ale ten sport wciąga niesamowicie !!! Ciągle podnosimy poprzeczkę i pracujemy nad dopracowywaniem elementów, z których nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani a porażki sportowe motywują do jeszcze większego zaangażowania. Sukces sportowy nie tylko zależy bowiem od samego psa ale w dużej mierze od jego przewodnika i jak zwykle odrobiny szczęścia jak we wszystkim.  🙂  Regularnie trenujemy pod okiem rewelacyjnego szkoleniowca jakim jest Patrycja Frolenko oraz z Jeromem Jenkins (obrona).

http://www.working-dog.eu/dogs-details/2725580/Black-Jack-Urban-Team

Film z testów na  wystawie Norymberga 2016

Mannschaftspokal SV OG Tegel -Heiligensee – Berlin 23-07-2016

Black Jack w akcji

SV OG Pasewalk IPO2 część C. Sędzia Günter Digel

SPORT

 • Mannschaftspokal SV-OG Tegel Heiligensee 23.07.2016 (część C, IPO1)
  Richter: Günther Diegel
  III miejsce
  drużynowo wywalczyli BLACK JACK Urban Team (92 pkt) i (OBM) Solo Extreme  Spitfire (86pkt)
  Indywidualanie BLACK JACK Urban Team uplasował się na 5 pozycji w konkurencji 44 psów
 • Otwarte Mistrzostwa Owczarków Belgijskich Szczecin 21-23.10 2016
   sędziowie  Beta Ryl,  Marc-Olivier Radke,  A 98,  B 80,  C-    kategoria IPO1
 • Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski Owczarków Niemieckich GRAND PRIX Opole 2016, lokata VII w kategorii Fpr1 (sędzia Beata Ryl)